Nivea Naturally good

Nový rad NIVEA NATURALLY GOOD obsahuje až 99 % ingrediencií prírodného pôvodu a minimálne 1 % neprírodných ingrediencií, ktoré sa starajú o bezpečnosť, trvanlivosť a stabilitu produktov. Skrátka sme pre vás do našich produktov zabalili viac než 100 rokov skúseností, ktoré máme v oblasti starostlivosti o pleť. Vďaka tomu nám môžete 100 % veriť, že naša nová ponuka kozmetiky radu NATURALLY GOOD je ideálnou voľbou na starostlivosť a čistenie pleti.

Rozjasňujúci denný krém je vhodný pre všetky typy pleti a hydratuje celých 24 hodín. Spoločne s jojobovým olejom zanechá vašu pleť príjemne hebkú na dotyk.

Upokojujúci denný krém Naturally GOOD s organickým harmančekom je vhodný pre suchú až citlivú pleť, navyše je bez parfumácie. Upokojuje podráždenú pleť, viditeľne redukuje začervenanie a poskytuje okamžitú úľavu napätej pleti.

Zatiaľ čo vy v noci spíte, vaša pleť regeneruje!
Doprajte jej potrebnú regeneráciu vďaka regeneračnému nočnému krému Naturally Good. Hlavnou ingredienciou nočného krému je BIO ARGANOVÝ olej, ktorý je známy práve pre svoju silu regenerovať pleť. Navyše kombinácia prírodných olejov obsiahnutých v kréme (arganový, jojobový, mandľový) dodá pleti potrebné živiny a ráno sa zobudíte so žiarivou pleťou. Taktiež vhodný pre všetky typy pleti, rovnako ako denné krémy Naturally Good.

Nový denný a nočný krém Naturally Good proti vráskamobsahujú BIO výťažky z plodu lopúcha, vďaka ktorému zrelá pleť nemusí byť suchá a vráskavá. Stavte na silu prírody a vyskúšajte, čo vie. Vďaka nočnému krému sa budete prebúdzať s hebkou a vyživenou pleťou.

Nezabúdajte, že je dôležité sa každý večer pred spaním odlíčiť. Vďaka tomu si cez noc vaša pleť oddýchne a zregeneruje. Micelárna voda NATURALLY GOOD navyše obsahuje BIO aloe vera, ktoré má antioxidačné účinky. Užite si pokojný spánok, zatiaľ, čo sa vaša pleť hydratuje a naberá sily na nový deň.

Uprednostňujete čistenie pleti bez vatových tampónov?

Čistiaci micelárny gél pleť dokonale odlíči. Vďaka skvelej textúre navyše odlíčenie pôsobí ako tvárová masáž, a tak si oddýchnete aj počas neho. Čistiaci micelárny gél NATURALLY GOOD obsahuje 99 % ingrediencií prírodného pôvodu. Nájdete medzi nimi napríklad BIO aloe vera, ktoré sa postará o potrebnú regeneráciu a ochráni pleť pred tvorbou akné. Nechajte svoju pleť odpočívať.