Luna vlasový šampón je klasika v novom obale!

Luna vlasové šampóny sú s nami už desaťročia.

Teraz vynovili obaly aj zloženie aby vyhoveli náročnejšiemu zákazníkovi a teda m usíme uznať, že sa to púodarilo!

Vôňa a starostlivosť prírody v každej fľaške!

V pounce:

  • Žihľava
  • Lopúch
  • Breza
  • Konope

Cannabis

Šampón s obsahom konopného oleja je bohatý na esenciálne mastné kyseliny (omega-3 a omega-6) a proteíny. Ďalej obsahuje fytosteroly, minerály a vitamíny. Zlepšuje prekrvenie pokožky hlavy a pomáha stimulovať rast vlasov.

Ľahko sa vstrebáva do pokožky a tým ju hĺbkovo vyživuje a zabraňuje jej vysúšaniu. Proteíny v šampóne prispievajú k tvorbe keratínu, ktorého silná vrstva slúži ako prevencia lámavosti vlasov.

Lopúch

Bylinný šampón s prírodným extraktom a vyváženým pH. Extrakt z koreňa lopúcha je bohatý predovšetkým na sliz, triesloviny a minerálne látky. Obmedzuje padanie vlasov a tvorbu lupín. Posilňuje vlasy a podporuje ich rast.

Žihľava

Bylinný šampón s prírodným extraktom a vyváženým pH. Žihľavový extrakt obsahuje vitamín C a vitamíny skupiny B podporujúce regeneráciu a výživu vlasových korienkov. Obsahuje kremík, ktorý posilňuje štruktúru vlasov a pozitívne pôsobí aj na vlasovú pokožku.

Breza

Šampón s brezovým extraktom ošetruje mastné vlasy so sklonom k lupinám. Pri pravidelnom používaní výrazne zlepšuje ich vzhľad a všeobecne priaznivo pôsobí na pokožku hlavy. Účinnými látkami sú hlavne saponíny a silice, triesloviny, vitamín C a karotény. Šampón má sviežu, príjemnú vôňu.