FRESH JUICE

Nová značka FRESH JUICE prináša novú sadu do Vašej kúpeľne.

Nájdete tu dva sprchové oleje, tri krémové sprchové gély a tri druhy solí do kúpeľa!

Fresh Juice Kúpeľová soľ
Orange & Guarana
s extraktmi z pomaranča a guarany
• uvoľňuje telo
• lieči únavu
• zlepšuje náladu
Kúpeľ so soľou uvoľňuje telo, pokožka je elastická a pevná. Pomarančový extrakt má
anticelulitídový účinok na pokožku, zatiaľ čo guarana a kofeínové extrakty zjemňujú pokožku a zabezpečujú jej jemnosť. Soľ s príjemnou citrusovou arómou zlepšuje náladu a osviežuje pokožku

Fresh Juice Kúpeľová soľ
Litchi & Patchouli
s extraktom z liči a pačuli olejom
• uvoľňuje telo
• lieči únavu
• zlepšuje náladu
Kúpeľ so soľou uvoľňuje telo a stimuluje zmysly na pokožke. Pačuli olej je exotické afrodiziakum, ktoré svojou príjemnou vôňou prebudí vaše emócie. Extrakt z liči zvlhčuje a tonizuje pokožku. Exotický kokteil liči a pačuli nabudí telo ovocnou energiou a úžasnou náladou.

Fresh Juice Kúpeľová soľ
Grapefruit & Rozmarín
s extraktom z grapefruitu a rozmarínovým olejom
• uvoľňuje telo
• lieči únavu
• zlepšuje náladu
Kúpeľ so soľou zvyšuje vašu energetickú silu a obnovuje dobrú náladu. Olej z rozmarínu obalí vaše telo príjemnou horkou korenistou arómou. Grapefruitový extrakt zvyšuje pružnosť pokožky. Táto aromatická soľ osviežuje pokožku a dodáva vám ovocnú energiu.

Fresh Juice Krémový sprchový gél
Mandarinka & Havajský zázvor Awapuhi
Dokonale čistí a zjemňuje pokožku bez jej vysušenia, zvyšuje pevnosť pokožky. Extrakty z mandarínky a havajského zázvoru Awapuhi tónujú a zanechávajú ju jemnú a sviežu. Vitamínový komplex posilňuje pokožku, robí ju krásnou, zatiaľ čo kaméliový olej zlepšuje hydratáciu. Pútavá aróma zaplní všetko okolo voňavých tónov havajských ostrovov, kde vládne večné leto.

Fresh Juice Krémový sprchový gél 
Litchi & Malina
Dokonale čistí pokožku a dodáva jej vitamíny, hladkosť, ale nevysušuje ju. Výťažok voňavej maliny a litchi – obľúbeného ovocia z gejša, ktoré posilňuje pokožku. Vitamínový komplex a výživné krehké maslo zanechávajú pokožku jemnú a hodvábnu. Zvodná aróma evokuje krásu a harmóniu krajiny vychádzajúceho slnka.

Fresh Juice Krémový sprchový gél 
Marakuja & Magnólia
Dokonale umýva a tonizuje pokožku, nevysušuje ju, ale vyhladzuje. Extrakt z marakuje a magnólie sa postará o krásu a sviežosť pokožky. Vitamínový komplex v kombinácii s bambuckým maslom s hydratačnými účinkami zlepšuje jej pevnosť a pružnosť. Svieža, exotická aróma pripomína vzrušujúcu atmosféru brazílskeho karnevalu.

Fresh Juice Sprchový olej Sladké mandle
s mandľovým, makadamovým a arganovým olejom
Sprchový gél “Sweet Almond” je perfektnou kombináciou jemného čistenia a starostlivosti. Má hydratačné a výživné vlastnosti. Okamžite vás obklopí ľahkou vôňou sladkých mandlí s prebudením nezabudnuteľných emócií. Má jemný účinok na pokožku bez jej vysušenia. Po použití sprchového oleja je pokožka jemná a hodvábna.

Fresh Juice Sprchový olej Moringa
s jojobovými, moringovými a amarantovými olejmi
Sprchový olej «Moringa» je perfektnou kombináciou jemného umývania a starostlivosti. Vynikajúca vôňa vás obklopuje kvetinovou sviežosťou. Doprajte si chvíle radosti, rovnako ako po dovolenke na exotických ostrovoch! Jemný sprchový gél jemne umýva pokožku a zanecháva pocit ľahkosti a sviežosti. Nevysušuje pokožku. Po použití sprchového oleja je pokožka po celý deň hydratovaná a rozmaznávaná.