Eveline BIO Olive

Naša rodinka EVELINE sa rozrástla o novú pleťovú radu krémov na pleť.

Nájdete v nej:

EVELINE Bio OLIVE hĺbkovo hydratačný krém

Hĺbkovo hydratačný krémový koncentrát bol vyvinutý pre každodennú starostlivosť o suchú a dehydratovanú pokožku so známkami únavy. Bohatá receptúra ​​krému pozostáva z jedinečného zloženia prírodných BIO zložiek – organický olivový olejkyselina hyalurónová, aloe, hroznový olej, vitamín E, D-pantenol, pšeničné proteíny, ktoré revitalizujú, výrazne zvyšujú úroveň hydratácie už od 1. aplikácie, upokojujú podráždenie a prinavracajú pokožke mladistvý a rozjasnený vzhľad. Bohatstvo esenciálnych mastných kyselín a vitamínov A, B, C, E a F obsiahnutých v 100% organickom olivovovom oleji aktívne stimulujú pokožku k regenerácii a účinne znižujú viditeľnosť známok starnutia. Olivový olej vytvára na pokožke neviditeľný, hodvábny film, vďaka ktorému je pleť dokonale vyživená, hladká a pevná.

BIO OLIVE je jedinečný rad, ktorý využíva mimoriadny potenciál starostlivosti ukrytý v 100% organickom olivovom oleji. Receptúra krémov obsahujúca aktívne BIO zložky zaručuje pozoruhodné zlepšenie vzhľadu pokožky v každom veku. Všetky produkty sú vegánske, nie sú testované na zvieratách.

VÝSLEDKY POTVRDENÉ TESTAMI:

*zvýšenie hydratácie už od 1. aplikácie – 100%

*zdravý, žiarivý vzhľad – 97%

*zlepšenie odolnosti pokožky – 95%

*Percento testovaných žien potvrdzujúcich vlastnosti produktu v 3-týždňovom teste sebahodnotenia.

EVELINE Bio OLIVE aktívne omladzujúci krém – sérum

Aktívne omladzujúce krémové sérum bolo vyvinuté pre každodennú starostlivosť o zrelú pleť s viditeľnými známkami starnutia ako sú nerovnomerný tón pleti, strata pružnosti a mimické linky. Koncentrovaný vzorec krému-séra obsahuje jedinečné zloženie prírodných BIO zložiek – organický olivový olej, kyselinu hyalurónovú, argánový olej, granátové jablko, hroznový olej, vitamín E a pšeničné proteíny, ktoré sú  zamerané na redukciu vrások, viditeľné zlepšenie vzhľadu a stavu pokožky. Bohatstvo esenciálnych mastných kyselín a vitamínov A, B, C, E a F obsiahnutých v 100% organickom olivovovom oleji aktívne stimulujú pokožku k regenerácii a účinne znižujú viditeľnosť známok starnutia. Olivový olej vytvára na pokožke neviditeľný, hodvábny film, vďaka ktorému je pleť dokonale vyživená, hladká a pevná. Pôsobí ako antioxidačné a protivráskové sérum.

BIO OLIVE je jedinečný rad, ktorý využíva mimoriadny potenciál starostlivosti ukrytý v 100% organickom olivovom oleji. Receptúra krémov obsahujúca aktívne BIO zložky zaručuje pozoruhodné zlepšenie vzhľadu pokožky v každom veku. Všetky produkty sú vegánske, nie sú testované na zvieratách.

VÝSLEDKY POTVRDENÉ TESTAMI:

*zníženie viditeľnosti mimických línií a vrások – 95%

*zlepšenie tónu pleti – 97%

*viditeľné vyhladenie pokožky – 98%

*Percento testovaných žien potvrdzujúcich vlastnosti produktu v 3-týždňovom teste sebahodnotenia.

EVELINE Bio OLIVE intenzívne vyživujúci liftingový krém

Intenzívne vyživujúci liftingový krém bol vyvinutý pre každodennú starostlivosť o zrelú a suchú pokožku so zmenami kontúr tváre a hlbokými vráskami. Bohatá receptúra ​​krému spája silu jedinečných prírodných BIO zložiek – organický olivový olejkyselina hyalurónová, mandľový olej, opuncia, hroznový olej, vitamín E, pšeničné proteíny, ktoré revitalizujú, vyživujú, viditeľne vyhladzujú, vypĺňajú aj hlbšie vrásky. Okamžite zlepšujú pevnosť pokožky. Bohatstvo esenciálnych mastných kyselín a vitamínov A, B, C, E a F obsiahnutých v 100% organickom olivovovom oleji aktívne stimulujú pokožku k regenerácii. Olivový olej vytvára na pokožke neviditeľný, hodvábny film, vďaka ktorému je pleť dokonale vyživená, hladká a pevná. Intenzívny liftingový účinok krému spevňuje kontúry tváre a účinne znižuje viditeľnosť príznakov starnutia. Pleť si zachováva svieži mladistvý vzhľad.

BIO OLIVE je jedinečný rad, ktorý využíva mimoriadny potenciál starostlivosti ukrytý v 100% organickom olivovom oleji.Receptúra krémov obsahujúca aktívne BIO zložky zaručuje pozoruhodné zlepšenie vzhľadu pokožky v každom veku. Všetky produkty sú vegánske, nie sú testované na zvieratách.

VÝSLEDKY POTVRDENÉ TESTAMI:

*okamžité zdvihnutie a zvýšenie hustoty pokožky – 98%

*viditeľné zníženie hlbokých vrások – 97%

*zlepšenie kontúr tváre – 96%

*Percento testovaných žien potvrdzujúcich vlastnosti produktu v 3-týždňovom teste sebahodnotenia.

EVELINE Bio OLIVE protivráskový očný krém

Inovatívny vzorec vypínacieho protivráskového krému na oči a očné viečka okamžite zmierňuje príznaky starnutia, účinne obnovuje žiarivosť a mladistvý vzhľad očného okolia. Bohatstvo esenciálnych mastných kyselín a vitamínov A, B, C, E a F obsiahnutých v 100% organickom olivovovom oleji aktívne stimulujú pokožku k regenerácii a účinne znižujú viditeľnosť známok starnutia. Olivový olej vytvára na pokožke neviditeľný, hodvábny film, vďaka ktorému je očné okolie dokonale vyživené, vyhladené a pevné. Účinok očného krému podporuje množstvo aktívnych látok ako je CYTOBIOL™ LUMIN-EYE, ktorý minimalizuje výskyt vrások a obnovuje hustotu pokožky. ADIPOLESS prírodný extrakt z quinoi, ktorý zabraňuje tvorbe tukových “vačkov” pod očami. PRODIZIA™ redukuje viditeľné známky únavy ako sú tmavé kruhy a opuchy pod očami. Vyhladzuje vrásky, vypína a zjednocuje farbu pokožky. KOFEÍN  aktivuje mikrocirkuláciu, čím sa minimalizuje výskyt opuchov. Rozjasňuje očné okolie.

BIO OLIVE je jedinečný rad, ktorý využíva mimoriadny potenciál starostlivosti ukrytý v 100% organickom olivovom oleji. Receptúra obsahujúca aktívne BIO zložky zaručuje pozoruhodné zlepšenie vzhľadu pokožky v každom veku. Všetky produkty sú vegánske, nie sú testované na zvieratách.

VÝSLEDKY POTVRDENÉ TESTAMI:

*okamžité zlepšenie vypnutia a zvlhčenia očného okolia – 98%

*zníženie viditeľnosti vrások okolo očí – 99%

*viditeľné zníženie tmavých kruhov a opuchov – 100%

*Percento testovaných žien potvrdzujúcich vlastnosti produktu v 3-týždňovom teste sebahodnotenia.

 

Tak ktorý si vyberiete?