Ultra Retinol Complex nová značka, ktorá zmení Tvoju rutinu✌🏻

Už si sa pozrela do zrkadla s pocitom, že Tvoja pleť by potrebovala niečo viac ako len hydratáciu? Objavili sa už prvé jemné linky ale tebe sa nechce podstupovať drastické beauty procedúry?

Tak musíš vyskúšať novú značku Ultra Retinol Complex, ktorá vlastne obsahuje slimačí mucín a kyselinu hyalurónovú pre úžasný plump a zjemnenie jemných liniek a vrások.

Retinol Complex Krém na tvár proti vráskam so sérom viper výživný ultra-lifting

Sérum so slimačím slizom je koncentrovaný kozmetický prípravok určený na prinavrátenie žiarivosti, tonusu a výživy pokožke tváre a očného okolia. Vzácna koncentrácia účinných látok s antioxidačnými, regeneračnými a zjemňujúcimi účinkami je ideálna pre všetky typy pleti, najmä pre zrelú, namáhanú a obzvlášť citlivú pleť. Aplikujte 1-2 dávky séra, rozdeľte ho od stredu tváre smerom von. Zľahka zatlačte dlaňami na tvár, aby sa vstrebal.

Retinol Complex Sérum na tvár proti vráskam so slimačím slizom

Nádherný krém proti vráskam so slimačím slizom. Pozostáva z rôznych látok, z ktorých niektoré sú veľmi kozmeticky zaujímavé: kyselina glykolová, elastín, kolagén a rôzne vitamíny. V kozmetike sa slimačí sliz odporúča pre svoje hydratačné a na kyslík bohaté vlastnosti, robí pokožku elastickou, kompaktnou a vďaka rôznym vitamínom pôsobí antioxidačne a hojivo. Dermatologicky testované.

Retinol Complex Micelárna voda slimačí sliz a kyselina hyalurónová 400 ml

Micelárna voda s retinolovým komplexom Snail SlimeOdstraňuje make-up a odstraňuje nečistoty z pleti. Povrchovo aktívne látky jemne čistia tvár. Skvelé aj na odstránenie očného make-upu. Tónovanie: bohaté na hydratačné a aktívne zložky, poskytuje príjemný pocit sviežosti. So slimačím mucínom a kyselinou hyalurónovou.