The Doctor Bakuchiol a Ceramidy

The Doctor čistiaca pena “BAKUCHIOL + CERAMIDY” 150 ml

Čistiaca pena “BAKUCHIOL + CERAMIDY” je produkt zameraný na udržanie mladistvosti a zabezpečenie vynikajúcej hydratácie pokožky. Táto pena jemne čistí pokožku od nečistôt a make-upu, pričom má upokojujúce, hydratačné a vyživujúce vlastnosti.

Vlastnosti peny pomáhajú upokojiť pokožku, zvyšujú jej elasticitu a poskytujú pocit pohodlia. Čistiaca pena „BAKUCHIOL + CERAMIDY“ je ideálna pre tých, ktorí chcú pleť nielen vyčistiť, ale poskytnúť jej aj komplexnú starostlivosť o prejavy starnutia.

Použitie tejto peny je účinný spôsob, ako zabrániť predčasnému starnutiu pokožky a zdravému zvlhčovaniu, pričom zanecháva pokožku jemnú a vyváženú.

The Doctor krém na tvár “BAKUCHIOL + CERAMIDES” 3v1 + 40 ml

“BAKUCHIOL + CERAMIDES” je pleťový krém 3 v 1 určený na denné aj nočné použitie, ako aj na jemnú starostlivosť ookolie očí. Hlavné aktívne zložky – bakuchiol a ceramidy – pôsobia v synergii a poskytujú komplexný prístup k udržaniu mladistvej a zdravej pokožky.

Bacuchiol obsiahnutý v kréme účinne spomaľuje proces starnutia, vďaka čomu je pokožka pevnejšia a pružnejšia. Aktívne vyhladzuje vrásky, dodáva pleti pocit mladistvosti a žiarivosti.

Ceramidy hrajú dôležitú úlohu pri obnove ochrannej bariéry pokožky. Posilňujú prirodzenú bariéru pokožky, poskytujú vysokú úroveň vlhkosti a pomáhajú upokojiť. Ceramidy navyše zvyšujú elasticitu pokožky, vďaka čomu je pružnejšia a odolnejšia voči vonkajším vplyvom.

Krém “BAKUCHIOL + CERAMIDES” nielenže spomaľuje proces starnutia a vyhladzuje vrásky, ale tiež aktívne pomáha obnovovať ochrannú bariéru pokožky, bráni vzniku nových známok starnu

The Doctor pleťové sérum “BAKUCHIOL + CERAMIDES” 30 ml

Pleťové sérum “BAKUCHIOL + CERAMIDES” je silný produkt proti starnutiu a hydratačný produkt obohatený o upokojujúci a zvlhčujúci komplex ceramidov a bakuchiolu. Táto receptúra pomáha nielen predchádzať starnutiu, ale tiež aktívne udržuje zdravú a mladistvú pokožku.

Špeciálne vybrané zložky séra vyhladzujú a tonizujú pokožku, dodávajú jej zdravý a elastický vzhľad. Zvýšenie elasticity je jednou z kľúčových vlastností séra, vďaka čomu je pleť odolnejšia voči účinkom starnutia.

Pravidelné používanie séra vyhladzuje existujúce vrásky a zabraňuje tvorbe nových.

Sérum “BAKUCHIOL + CERAMIDY” je ideálnym doplnkom dennej a večernej starostlivosti o pleť, poskytuje komplexnú ochranu a podporu.

The Doctor pleťové tonikum “BAKUCHIOL + CERAMIDY” 150 ml

Pleťový tonikum “BAKUCHIOL + CERAMIDY” je vysoko účinný prípravok zameraný proti starnutiu a hydratácii pokožky. Produkt má komplex užitočných vlastností, ktoré poskytujú kompletnú starostlivosť o pokožku.

Hlavnou výhodou tonera je jeho hydratačný účinok, ktorý aktívne zvlhčuje a osviežuje pokožku. Pri pravidelnom používaní toner zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky, dodáva jej mladistvosť a vitalitu.

Produkt je tiež známy svojou schopnosťou upokojiť podráždenie a začervenanie a poskytuje pokožke pocit pohodlia. Tonizujúci účinok tonera “BAKUCHIOL + CERAMIDY” z neho robí ideálnu voľbu pre každodennú starostlivosť o pleť, najmä pre tých, ktorí chcú zachovať mladistvosť a zdravie svojej pleti.