PREP Talianska kozmetika pre celú rodinu

Značka PREP vznikla v roku 1860 a jej prvým produktom bol doteraz jeden z najobľ’úbenejších dermoprotektívnych krémov na svete. Receptúra tohto jedinečného krému je originálna a nenapodobiteľná. Každá jedna ingrediencia bola starostlivo vyberaná tak, aby bol efektívny pri ochrane pleti, poskytoval okamžitú úľavu pri všetkých typoch podráždenia pokožky a aby ho mohol používať každý, muži a ženy, deti aj dospelý. To sa podarilo a PREP sa stal veľmi rýchlo vyhľadávaným rodinným krémom – “domácou medicínou”. Obsahuje vysoký podiel  prírodných éterických olejov s upokojujúcimi, antiseptickými, osviežujúcimi, protisvrbivými a zvláčňujúcimi vlastnosťami čo robí z krému PREP silný liečivý prípravok na akékoľvek podráždenie.

Počas prvej svetovej vojny sa Dermoprotektívny krém PREP dostal do Talianska a odvtedy sa začína príbeh veľkého úspechu. PREP nepotreboval veľké reklamy a masívne propagácie. Vznikol a rozšíril sa vďaka myšlienke priateľstva, a túžbe po účinnom produkte. Jeho kvalitu ľudia oceňujú dodnes a preto je jeho najlepšou a pravdivou reklamnou kampaňou odovzdávanie si  pozitívnych skúseností v rámci rodiny a medzi priateľmi už po niekoľko generácií. Takýmto spôsobom sa PREP etabloval v Taliansku a vo svete ako efektívny pomocník pri ošetrení a náprave všetkých druhov podráždenia pokožky. A čo robí krém PREP unikátnym a bezkonkurenčným?  No predsa jeho pôvodná receptúra The Original Formula

Dermoprotektívny viacúčelový krém PREP už viac ako 150 rokov aktívne chráni všetky typy pokožky pred podráždením, preto je najobľúbenejšou “domácou medicínou” v Taliansku. PREP je veľmi účinným dermokozmetickým prípravkom vhodným najmä proti začervenaniu kože, na upokojenie podráždenej pleti po holení, úľave od svrbenia po uštipnutí hmyzom,  na ošetrenie popraskanej, suchej, alebo spálenej pokožky a na mnoho iných kožných problémov. Vďaka jeho originálnej receptúre, prináša vždy rýchlu úľavu a udržuje pokožku jemnú, sviežu a zdravú. Je vhodný pre všetky generácie, mužov,ženy, dospelých aj deti. Krém PREP nesmie chýbať v žiadnej domácnosti.

Nielen Viacúčelový krém musíte doma mať už len s nostalgie k taliansku, ale všetky vyŕobky prep teraz nájdete len u nás za skvelé ceny!