Pomarančové osvieženie na leto🍊

Osviežujúca voda s pomarančovou vôňou a extraktom z papáje pre hydratáciu a urýchlenie zhnednutia pleti.

Osviežujúca voda pre rýchle zhnednutie Bronze Booster obsahuje TYROSINE – akcelerátor pre zhnednutie pokožky, vitamín E a extrakt zeleného čaju (Matcha Tea) na upokojenie podráždenej pokožky UV žiarením. Vhodná aj na tvár a exponované partie.

Použitie: Používate pred aj pri opaľovaní na tvár aj telo. Pomocou rozprašovača nastriekajte vodu zo vzdialenosti cca 20 cm rovnomerne na pokožku. Výrobok aplikujte podľa potreby na pokožku ošetrenú opaľovacím prípravkom s UV ochranou! Nestriekajte do očí!

VAROVANIE: Nepoužívajte na opaľovanie, výrobok neobsahuje UV filtre! Nechráni pred žiadnym typom slnečného žiarenia!

 

Telové maslo s pomarančovým olejom a bambuckým maslom pre hydratáciu a zvláčnenie vysušenej pokožky.

Telové maslo s rastlinnými bio olejmi a bambuckým maslom pre hydratáciu a zvláčnenie pokožky. Jemne premasťuje a vyživuje vysušenú pokožku po kúpeli alebo po opaľovaní. Pomarančový olej pleť jemne prevonia a dodá jej hodvábnu jemnosť.

* zvláčňuje
* hydratuje
* regeneruje

Aktívne látky: bambucké maslo, mandľový olej, kokosový olej, kukuričný olej, betakarotén, výťažok z rozmarínu, pomarančový olej

Použitie: Používajte po kúpeli alebo po opaľovaní. Pri nanesení na pokožku sa maslo mení na olej a tak sa ľahko rozotiera. Uchovávajte v chlade.

 

Pre ochranu pier pred nepriaznivými vplyvmi prostredia. Chráni pery pred vysušením a popraskaním.

100 % prírodný balzam na pery s pomarančovým olejom chráni pery pred vysušaním a popraskaním.

* zvláčňuje
* hydratuje
* regeneruje