EVELINE bio Coconut rada Ťa opantá…

Nová kokosvá rada od Eveline obsahuje niekoľko produktov, ktoré Ti zlepšia deň pokiaľ si milovníčka kokosu.

Obsahujú 97% zložiek prírodného pôvodu, organický kokosový olej a to pre Tvoju pleť znamená len jedno.

Zregenerovanú, vyhladenú, do hĺbky hydratovanú pokožku.

To jednoducho musíš mať!

Všetky produkty nájdeš tu:

Home

EVELINE Extra Soft bio Coconut intenzívne vyživujúci krém na tvár a telo

Intenzívne vyživujúci krém na tvár a telo 2v1 bol vyvinutý pre každodennú starostlivosť o suchú pokožku, ktorá si vyžaduje regeneráciu. Jedinečné zloženie obsahujúce organické BIO zložky zaručuje hĺbkovú obnovu pokožky a účinne znižuje viditeľnosť príznakov starnutia. Organický kokosový olej okamžite hydratuje, revitalizuje a navracia rovnováhu suchej a citlivej pokožke. Posilňuje hydrolipidovú vrstvu, čím chráni pleť pred nepriaznivými vplyvmi vonkajších faktorov. Bio kakaové maslo intenzívne regeneruje, vyživuje a chráni pokožku pred vysúšaním. Zamatová textúra ​​krému sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pocit pohodlia. Pokožka získava opäť svoju prirodzenú hebkosť a pružnosť. Príjemná vôňa vytvára z aplikácie pôžitok.

  • intenzívne hydratuje
  • ochraňuje mikrobióm pokožky
  • rýchlo sa vstrebáva
  • vegánske zloženie

Účinné zložky:

  • ORGANICKÝ KOKOSOVÝ OLEJ –  je zdrojom mnohých minerálov a výživných látok. Vďaka obsahu nasýtených mastných kyselín a vitamínu E spomaľuje starnutie pokožky. Vytvára na pokožke ochranný film, ktorý zlepšuje úroveň hydratácie, posilňuje hydrolipidovú vrstvu a chráni pred nepriaznivými vplyvmi vonkajších faktorov. Dokonale vyhladzuje pokožku. Poskytuje hĺbkovú výživu a revitalizáciu, čím pokožka získava opäť svoju prirodzenú hebkosť a pružnosť.
  • BIO KAKAOVÉ MASLO – známe pre svoje silné regeneračné a posilňujúce vlastnosti. Bohatý zdroj omega 3, 6 a 9 kyselín, ktoré chránia pokožku pred vysúšaním a poskytujú intenzívnu výživu. Vďaka svojej vysokej biokompatibilite okamžite obnovuje hydro-lipidovú bariéru pokožky a posilňuje prirodzenú ochranu pokožky.

Použitie:  Používajte každý deň na vyčistenú pokožku tváre a celého tela.