Čapovaná drogéria je u nas TOP!

Každý z nás sa snaží našej planéte pomôcť ako može.

Skúsme najmä produkovať menej odpadu a kde sa to dá, používajme ekologické prostriedky, ktoré sú ľahko odbúrateľné.

Preto Vám na našich prevádzkach prinášame čapovanú drogériu tej najlepšej kvality a ponuku máme širokú, takže si z nej vyberie naozaj každý.

Vyskúšajte napríklad:

Wash Taps Color hypoalergénny prací gél

Wash Taps ECO Hypoallergen Wash Gel na farebné prádlo bez fosfátov, chlóru, parabénov, palmových olejov, netestované na zvieratách, vyrobený z vegánskych a prírodných prísad ( kukuričný olej, kokosový olej ). Obsahuje vysoko biologicky odbúrateľné povrchovo aktívne látky a výhradne je použité iba potravinárske farbivo.

Popis : Wash Taps ECO Hypoallergen prací gél na farebné prádlo je vhodné na pranie v práčke, ale aj na ručné pranie. Vďaka špeciálnemu zloženiu si môžeme obliecť voňavé a čisté prádlo aj bez použitia aviváže. Na tkanive oblečenia nezostávajú biele zvyšky čiastiaceho prostriedku.

Wash Taps White hypoalergénny prací gél

Wash Taps White hypoaelergénny prací gél na biele prádlo bez fosfátov, chlóru, parabénov, palmových olejov, netestované na zvieratách, vyrobený z vegánskych a prírodných prísad ( kukuričný olej, kokosový olej ) s tea tree olejom a aloe verou. Obsahuje vysoko biologicky odbúrateľné povrchovo aktívne látky a výhradne je použité iba potravinárske farbivo.

Popis : Wash Taps White hypoaelergénny prací gél na biele prádlo je vhodné na pranie v práčke, ale aj na ručné pranie. Vďaka špeciálnemu zloženiu si môžeme obliecť voňavé a čisté prádlo aj bez použitia aviváže. Na tkanive oblečenia nezostávajú biele zvyšky čistiaceho prostriedku.

Wash Taps Tea tree-Aloe hyoalergénny prací gél

Wash Taps Tea Tree – Aloe vera hypoalergénny prací gél na farebné prádlo bez fosfátov, chlóru, parabénov, palmových olejov, netestované na zvieratách, vyrobený z vegánskych a prírodných prísad ( kukuričný olej, kokosový olej ). Obsahuje vysoko biologicky odbúrateľné povrchovo aktívne látky a výhradne je použité iba potravinárske farbivo.

Popis : Wash Taps Tea Tree – Aloe vera hypoaelergénny prací gél na farebné prádlo je vhodné na pranie v práčke, ale aj na ručné pranie. Vďaka špeciálnemu zloženiu si môžeme obliecť voňavé a čisté prádlo aj bez použitia aviváže. Na tkanive oblečenia nezostávajú biele zvyšky čistiaceho prostriedku

CSEPKE baby hypoalergénny prací gél – detský púder 3m+

Jemná starostlivosť nielen o pokožku dieťaťa, ale aj o oblečenie. Koža dieťaťa je asi päťkrát tenšia ako pokožka dospelých. Jej priepustnosť je vyššia, takže chemikálie, ktoré prenikajú cez pokožku, sa ľahšie vstrebávajú a prenikajú hlbšie do pokožky. Tieto aspekty sa zohľadnili pri vývoji produktovej rady detských výrobkov CSEPKE.

Popis : Špeciálny aviváž na detské prádlo, ale samozrejme sa dá použiť na prádlo celej rodiny. Výrobky Csepke Baby neobsahujú fosfáty, sú bez chlóru, bez parabénov, bez pokusoch na zvieratách, bez palmových olejov, vyrobený zvegánskych aprírodných zložiek (kukuričný olej, kokosový olej). Neobsahuje farbivá, ani parfumy. Ideálny prací prostriedok neobsahuje žieravé dráždivé látky, nespôsobuje vyrážky, svrbenie, alergie. Odstraňuje škvrny pri nízkych teplotách. Ľahko sa oplachuje bez zvyšku pracieho prostriedku. Jemný pre textílie. Vhodné aj na pranie bambusových plienok. Bezpečné používanie od novorodenca.

0+ Pre novorodencov odporúčame používať aviváž Csepke Baby Washing Gel s označením 0+ – bez alergénov a vôní.

3+ Ak chcete používať voňavé pracie prostriedky, odporúčame výrobky Csepke Baby, ktoré tiež neobsahujú alergény a majú značku 3+ voňajúcu éterickými olejmi, od veku 3 mesiacov.

Soft Breeze New Generation Elegant aviváž – príjemná vôňa aj po sušení

Chcete mäkké a voňavé prádlo, ktoré vydrží dlho aj po používania sušičky ? Vyskúšajte našu New Generation Elegant Aviváž.
Solidná, sladká, príjemná vôňa.

Soft Breeze je hypoalergénný aviváž, bezfosfátový, bez chlóru, parabénu, bez pokusoch na zvieratách, bez palmového oleja, vyrobený z vegánskych a prírodných prísad (kukuričný olej, kokosový olej). Obsahuje biologicky odbúrateľné povrchovo aktívne látky.

Soft Breeze Aviváž Ocean

Soft Breeze je hypoalergénný aviváž, bezfosfátový, bez chlóru, parabénu, bez pokusoch na zvieratách, bez palmového oleja, vyrobený z vegánskych a prírodných prísad (kukuričný olej, kokosový olej). Obsahuje biologicky odbúrateľné povrchovo aktívne látky. Prádlo bude zamatovo hebká na dotyk.

Chladná, čistá, svieža vôňa.

Soft Breeze Aviváž White Snow

Soft Breeze je hypoalergénný aviváž, bezfosfátový, bez chlóru, parabénu, bez pokusoch na zvieratách, bez palmového oleja, vyrobený z vegánskych a prírodných prísad (kukuričný olej, kokosový olej). Obsahuje biologicky odbúrateľné povrchovo aktívne látky. Prádlo bude zamatovo hebké na dotyk.

Svieža, mäkšia vôňa s optickým bielením.

To by sme mali kategoriu prania ale prinášame Vám aj prosriedok na umývanie riadu:

Soft Power ECO čistiaci prostriedok Tea-mandarinka

Koncentrát čistiaceho prostriedku Soft Power ECO hypoalergén bez obsahu fosfátov, bez chlóru, bez parabénov, palmového oleja, netestované na zvieratách, vyrobený z vegánskych a prírodných zložiek (kukuričný olej, kokosový olej). Obsahuje vysoko biologicky odbúrateľné povrchovo aktívne látky a iba potravinárske farbivo.

Popis : Odporúčame na umývanie riadu pod tečúcou vodou, doporučujeme riediť 1:5, aby sa využila ekologicky. Soft Power Detergent obsahuje zložky hroznového oleja na ochranu pokožky, ktoré chránia vaše ruky pred dehydratáciou. Vďaka extraktu z hroznového oleja vyživuje a regeneruje pokožku. Výrobok obsahuje zmäkčovač vody, takže sa dá účinne používať vo vode s vysokou celkovou tvrdosťou a obsahom železa. K dispozícii v 1 a 5 litrových baleniach.

A tak isto univerzálne čistiace prostriedky pre domácnosť a aj také, aké inde nenájdete:

CSEPKE všeobecný čistič

Csepke všeobecný čistič účinne odstraňuje nečistoty z podlahy a všetkých umývateľných povrchov (nábytok, nábytok s vysokým leskom, prístrojová doska, dlaždice, koža, imitácia kože atď.). Môže byť zriedený 10-200 krát. Na všeobecné pranie nalejte 1 viečko všeobecného čistiaceho prostriedku Csepke do 5 litrov vody. V prípade tvrdých nečistôt sa môže použiť aj v koncentrovanej forme.

NATURCLEANING aromaterapeutický kuchynský čistiaci prostriedok

Aj pre vás je dôležité, aby vaša kuchyňa bola čistá bez chemikálií ? Na rozdiel od klasických čistiacich prostriedkov, kuchynský čistič naturcleaning nečistí ošetrený povrch chemikáliami, takže ani vaša pokožka, ani nábytok neprichádzajú do styku s neprirodzenými materiálmi. Vďaka obsahu rozmarínu a levandule rýchlo a bezpečne čistí. Odstraňuje ťažko čistiace nečistoty bez syntetických zložiek, či škodlivých zvyškov. Naším cieľom je prostredníctvom našej PRÍRODNEJ filozofie života a výrobkov šetrných k životnému prostrediu prispieť k čistému a zdravému domácemu a pracovnému prostrediu a zároveň minimalizovať priestor, ktorý odoberáme prírode a neustále znižovať našu ekologickú stopu.

Použitie : Nastriekajte produkt vo vzdialenosti 25 – 30 cm na povrch, ktorý sa má vyčistiť, a utrite suchou papierovou utierkou.

Vhodné povrchy : nábytok s vysokým leskom a všetky umývateľné povrchy

NATURCLEANING aromaterapeutický univerzálny čistič

Aj pre vás je dôležité, aby váš domov bol čistý bez chemikálií ? Na rozdiel od klasických čistiacich prostriedkov, univerzálny čistič naturcleaning nečistí ošetrený povrch chemikáliami, takže ani vaša pokožka, ani nábytok neprichádzajú do styku s neprirodzenými materiálmi. Vďaka obsahu rmandarinkového acubeba oleja rýchlo abezpečne čistí. Odstraňuje ťažko čistiace nečistoty bez syntetických zložiek, či škodlivých zvyškov. Naším cieľom je prostredníctvom našej PRÍRODNEJ filozofie života a výrobkov šetrných k životnému prostrediu prispieť k čistému a zdravému domácemu a pracovnému prostrediu a zároveň minimalizovať priestor, ktorý odoberáme prírode a neustále znižovať našu ekologickú stopu.

Použitie : Nastriekajte produkt vo vzdialenosti 25 – 30 cm na povrch, ktorý sa má vyčistiť, a utrite suchou papierovou utierkou.
Vhodné povrchy : všetky umývateľné povrchy

A na záver tu même ekologický prostriedok na toaletu s vôňou orchidea. Ak ho vyskúšate, nebudete chcieť už iný prostriedok. Jeho hlavnou výhodou je, že poskytuje ochranu pred ďalším znečistením.

Toaletný olej premium orchidea

Perfektné riešenie pre hygienu toaliet! Toaletný olej je ekologický produkt na hygienu toaliet vyvinutý a vyrobený maďarskou spoločnosťou, ktorý vytvára tenkú vrstvu na toaletných misách, čím bráni hromadeniu nečistôt a vodného kameňa.

Premium toaletný olej je hygienický výrobok vyrobený z prírodných zložiek, bez obsahu fosfátov, chlóru a parabénov, vyrobený z vegánskych prísad, biologicky odbúrateľných prírodných zložiek bez palmového oleja. Toaletné misy, pisoáre sa vďaka svojmu jednoduchému, rýchlemu a hygienickému použitiu môžu čistiť a udržiavať v čistote po dlhú dobu, vďaka svojim špeciálnym zložkám tvoria na ošetrenom povrchu tenký film, ktorý zabraňuje hromadeniu nových nečistôt a vodného kameňa. Každé použitie (asi 2 až 5 sprejov) poskytuje až 48 hodín ochrany a sviežej vône, čo je ekonomickejšie ako akékoľvek iné známe riešenie.

Návod na použitie: Postrek toaletného oleja čistí toaletnú misu a zabraňuje hromadeniu čerstvých nečistôt. To znižuje množstvo vodného kameňa, ktoré je potrebné na udržanie čistoty. Poskytuje príjemnú, sviežu vôňu.

Upozornenie! Nestriekajte na plasty!