BIOMED organická zubná pasta

Každá zubná pasta obsahuje viac ako 12 jedinečných ingrediencií prírodného pôvodu podľa osobitného určenia konkrétnej zubnej pasty BIOMED * Komplexná starostlivosť. Všetky zubné pasty BIOMED zaručujú rýchle a účínné odstránenie zubného povlaku, ochranu pred zubným kazom, posilnenie skloviny, starostlivosť o ďasná a dlhotrvajúci svieži dych 

BIOMED Superwhite s kokosovým olejom a prírodným papaínom pre jemné bielenie citlivých zubov.

Vychutnajte si úplnú harmóniu s prírodou! Klinicky potvrdený 30-sekundový čistiaci efekt! Pasta je vhodná pre deti od 6 rokov a dospelých. 

Komplex prírodná zubná pasta BIOMED Superwhite je vhodná pre celú rodinu:

  • Ideálne čistíenie za 30 sekúnd s efektom na najbližších 12 hodín.
  • Obsahuje viac ako 12 jedinečných ingrediencií prírodného pôvodu.
  • Jemne bieli a posilňuje citlivú zubnú sklovinu.
  • Účinnosť zubnej pasty bola klinicky potvrdená vo Švajčiarsku.
  • Obsahuje viac ako 99% prírodných surovín.
  • Neobsahuje SLS / SLES, parabény, fluór, syntetické aromatizačné činidlá a farbivá.

Papaín a bromelain odstraňujú zubný povlak a jemne leštia sklovinu. Kombinácia kokosového oleja, extraktu zo škorice a tymiánového oleja  zaisťuje ochranu pred baktériami a dodáva zubnej paste aromatickú chuť. Hydroxyapatit a L-arginín posilňujú zubnú sklovinu. Obsah prírodných antiseptických  látok bráni zápalom ústnej dutiny.  Obsahuje vitamíny E, K, PP, karotén.

BIOMED PROPOLINE obsahuje propolis, ktorý má antibakteriálne a protizápalové účinky. Extrakt zo skorocelu, brezových listov a propolisu pomáhajú upokojiť ďasná.Esenciálne oleje z manuky a tymiánu chránia pred vznikom zápalu ďasien a citrónový olej pomáha udržať ďasná prirodzene zdravé. Hydroxyapatit vápenatý posilňuje aobnovuje zubnú sklovinu. Účinnosť produktov BIOMED® bola overená testami in vitro v CELLnTEC Advanced Cell Systems AG vo Švajčiarsku. 98% zložiek prírodného pôvodu. Bez fluoridu. 

BIOMED CALCIMAX
s obsahom aktívnych posilňujúcich prírodných zložiek hydroxyapatit vápenatý and L-Arginín posilňuje zubnú sklovinu a prírodné extrakty z morských rias, ružového ílu, skorocelu a brezových listov intenzívne upokojujú citlivé ďasná a zastavia krvácanie. Vitamíny E, K, PP a karotén prispievajú k celkovému zdraviu ústnej dutiny. Éterický olej z tymiánu pôsobí protizápalovo a povzbudzujúco. 98% zložiek prírodného pôvodu. Bez fluoridu. Zubné pasty BIOMED * Expresné a dokonalé očistenie za 30 sekúnd vďaka Dissolvinu, hydroxyapatitu a sóde. Efekt na najbližších 12 hodín. 
 

BIOMED CHARCOAL obsahuje 3 Typy uhlia: bambusové, aktívne čierne uhlie a drevené uhlie, ktoré efektívne čistia zubnú zuby, odstraňujú zubný povlak a bielia zubnú sklovinu. Kalcium hydroxyapatit posilňuje a obnovuje zubnú sklovinu. Enzým bromelaín odstraňuje zubný povlak, citrát zinku zaisťuje svieži dych, výťažky zo skorocelu a brezových listov sa starajú o zdravé ďasná.  
99,4% zložiek prírodného pôvodu a je bez fluoridu.  

BIOMED SENSITIVE
s extraktom z jadier červeného hrozna chráni zuby pred vznikom zubného kazu a podporuje zdravie ďasien. Kalcium hydroxyapatit a L-Arginín posilňujú, obnovujú zubnú sklovinu a znižujú jej citlivosť. Extrakt zo skorocelu, brezových listov a dubovej kôry pomáhajú upokojiť ďasná. Esenciálny olej z kadidlovníka bojuje proti stresu a esenciálny olej z nimbovníka indického bojuje proti baktériám v ústnej dutine. Esenciálny olej z citróna má antivirotické účinky a esenciálny olej z tymiánu spolu s extraktom z dubovej kôry majú protizápalové účinky.

BIOMED BIOCOMPLEX so šalviou a cédrovým olejom. Chráni pred baktériami a nepríjemným zápachom z úst.