BIOKAP Nutricolor, nové farbenie Vašich vlasov 🥰

BIOKAP® Nutricolor na farbenie vlasov  je cenným spojencom pre krásu vlasov a sfarbenia. Jeho exkluzívna receptúra ​​s rastlinnými prísadami a vysokou znášanlivosťou s pokožkou vyživuje a opravuje vlasy pri ich farbení a dokonale kryje sivé vlasy.

S produktom TRICOREPAIR, komplexom s ryžovými bielkovinami, vŕbou a ovocnými lipofilnými kyselinami. Obohatený o arganový olej z ekologického poľnohospodárstva, vyživuje vlasy a robí ich jemnejšími a žiarivejšími.

KEDY TO POUŽÍVAŤ

Pre dokonalé zakrytie sivých vlasov hneď od prvej aplikácie a pre dlhotrvajúcu farbu.

AKO SA TO POUŽÍVA

Odteraz je používanie farieb Biokap® Nutricolor ešte praktickejšie: stačí vložiť fľašu Nutrifix do otvoru vyznačeného na zadnej strane balenia a nosiť priložený jednorazový ochranný plášť. Potom zmiešajte obsah farebnej skúmavky podľa pokynov uvedených v príslušnom letáku. Odtieň zvoľte podľa množstva sivých vlasov podľa pokynov na obale.

ČO OBSAHUJE

Obsahuje TRICOREPAIR, komplex s ryžovými proteínmi s reštrukturalizačným účinkom, derivát vŕby s ochranným účinkom na farbu a ovocné lipofilné kyseliny, ktoré sa počas aplikácie farbiva starajú o pokožku hlavy. Vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín a vitamínu E arganový olej chráni, reštrukturalizuje a robí krehké a lámavé vlasy lesklé. Obsahuje arganový olej, pšeničný rastlinný proteín, sóju, ryžu a ovos, Lactosafe® (ovocné lipofilné kyseliny s upokojujúcim účinkom na pokožku) a extrakt z vŕby.

20 odtieňov. Bez amoniaku, rezorcínu a parabénov. Testované na nikel. Dermatologicky testované. Pred použitím produktu si pozorne prečítajte pokyny na obale. Test citlivosti vždy vykonajte 48 hodín pred každou aplikáciou.