WC NET Aktivátor septikov 16ks

Aktivátor septikov

16ks v balena

11.99

Značka WC NETWC NET

Popis

WC Net aktivátor septikov vďaka svojmu koncentrovanému zloženiu zvyšuje účinnosť enzýmov, ktoré ešte lepšie rozpúšťajú tuhé zložky odpadu. Aktivátor zabraňuje tvorbe usadenín a pri pravidelnom používaní raz týždenne odstraňuje zápach. Svojím pôsobením znižuje náklady spojené s vyvážením septiku.
Účinky:
Kapsule sa úplne rozpustia až v septiku, čo zaistí ich silnejší účinok. Spoločne s určitými pomocnými minerálmi tieto vedecky vyvinuté baktérie podporujú rozklad odpadových látok a skvapalňovacie procesy v septiku. Práve tento kombinovaný proces – rozklad odpadových látok a skvapalňovanie pevných častíc – umožňuje, aby sa odpadová voda čistila priamo vo vašej odpadovej nádrži.
Balenie:
WC Net Aktivátor septikov je bio-prášok, ktorý sa predáva v praktickom balení – vrecká na jedno použitie. Vrecká sú vyrobené z materiálu, ktorý je vo vode rozpustný. Boli vyvinuté špeciálne tak, aby sa selektívne adaptované baktérie vo výrobku WC Net Aktivátor septikov dostali do vašej odpadnej jímky nedotknuté. Jedine tak splnia bezo zvyšku svoj účel.