VIVAPHARM set Keratín

set

14.99

Značka VivapharmVivapharm

Popis

Set obsahuje:

VIVAPHARM Keratínový šampón s kofeínom pri vypadávaní vlasov 200ml

Posilňujúci šampón pre ženy s problémami s vyčerpanými, rednúcimi a vypadavajúcimi vlasmi. Špeciálna kombinácia aktívnych látok ako keratín a kofeín, doplnená o ceramidy a vitamíny B6 a B3 aktívne pôsobí na kmeňové bunky vlasovného folikulu a tak účinne obmedzuje vypadávanie vlasov, napríklad v priebehu menopauzy. Aminokyseliny a Panthenol stimulujú korienky vlasov počas umývania, podporujú regeneráciu vlasovej pokožky a aktiuvjú rast vlasov.

Účinky:
*stimuluje a aktivuje vlasové folikuly
*posilňuje vlasovú pokožku
*zlepšuje prirodzený rast vlasov
*navracia vlasom lesk a hustotu

Aktívne látky: Kofeín, Keratín, Panthenol, Amoni Complex, Vitamín B6, Vitamín B3, Ceramide III. Bez parabénov a silikónov.

Použitie: Vmasírujte do mokrých vlasov a pokožky hlavy. Nechajte šampón pôsobiť 2 minúty, aby mali účinné zložky dostatok času na aktiváciu. Nakoniec dôkladne opláchnite.

VIVAPHARM Keratínový balzam na vlasy s kofeínom 200ml

Balzam na vlasy s keratínom a kofeínom chráni vlasy pred vonkajšími vplyvmi. Podporuje rast a výživu vlasov, uľahčuje rozčesávanie a tvarovanie účesu.

Účinky:
* uľahčuje rozčesávanie
* lesklé vlasy bez rozštiepených končekov
* zabraňuje nadpriemernému masteniu vlasov, vypadávaniu a lámavosti

Použitie: Po umytí šampónom vlasy vyžmýkajte, balzam do vlasov vmasírujte, nechajte 2 minúty pôsobiť a potom dobre opláchnite.

Aktívne látky: brazílsky keratín, panthenol, vitamín A, E, B3, Aloe Vera, bez parabénov / bez silikónov

VIVAPHARM Keratínová maska na vlasy s kofeínom 600ml

Vlasová maska pre intenzívnu regeneráciu všetkých druhov vlasov, predovšetkým pre vlasy suché, lámavé alebo poškodené vplyvom chemických zásahov a žehlenia. Keratín má priaznivý účinok na kvalitu vlasov, posilňuje, spevňuje a vyhladzuje vlasové vlákno. Kofeín a Panthenol aktívne podporujú výživu korienkov a pomáhaju rastu vlasov a obmedzujú ich vypadávanie. Vlasy sa neštiepia, sú lesklé, ľahko sa rozčesávajú, účes získa objem.

Účinky:
* uľahčuje rozčesávanie
* lesklé vlasy bez rozštiepených končekov
* zabraňuje napriemernému masteniu vlasov, vypadávaniu a ich lámaniu

Použitie: Aplikujte na umyté, ručníkom vysušené vlasy. Nechajte pôsobiť 5 minút, v prípade extrémne suchých vlasov až 15 minút. Potom dôkladne opláchnite.

Aktívne látky:  brazílsky keratín, kofeín, Panthenol, Vitamín A, E, B3, Aloe Vera, bambucké maslo, bez parabénov / bez silikónov