Zľava!

TRIBAL SOUL vonné tyčinky Santal wood

1.45

Kategória
Značka

Popis

V aromaterapii má santalové drevo mnoho výhod. Jeho veľmi výrazná sladká, jemná a krémová vôňa navodzuje relaxáciu a upokojenie, podporuje pozitívne myslenie, jasnosť a napomáha koncentrácii. Sandalwood Významné sú jeho očistné účinky, miestni šamani pália toto drevo a posväcujú s ním miesto aj osoby pred liečebnými rituálmi. Slúži na zahnanie nešťastia a pohrôm, odstraňuje odtlačky zlých energií a negatívnych síl. Má aj upokojujúce vlastnosti, otvára ducha a umožňuje vstup do inej reality. Navoďte si očistnú, pokojnú a povznesenú atmosféru Santalwood, vhodnú pre očistu, meditácie, uvoľnenie od stresu a napätia.

Vonnú tyčinku umiestnite do stojana na to určenom, alebo do misky s pieskom. Potom tyčinku zapáľte a nechajte na krátku chvíľu rozhorieť. Oheň pohybom ruky zhasnite a tyčinku nechajte iba tlieť. Ak nechcete použiť celú tyčinku, môžete ju počas tlenia zhasnúť pritlačením tlejúcej koncovej časti o nehorľavú podložku.

Tribla Vonné Tyčinky sú vyrobené ručne v Indii s krásnymi exotickými vôňami. Zabalené sú v ozdobných krabičkách.

Tieto Vône sú navrhnuté tak, aby Vás mysľou priviedli na vaše obľúbené miesto a ich intenzitou prekrývajú nežiaduce vône. Sú dokonalým darčekom pre tých, ktorí milujú príjemnú vôňu alebo sa chcú len nechať rozmaznávať.