Sanytol dezinfekčný čistič na podlahu 1l

Dezinfekcia na povrchy

1l

4.99

Značka SanytolSanytol

Popis

Antialergénny čistič na podlahy a plochy čistí, odstraňuje mastnotu a neutralizuje alergény roztočov, mačiek a peľov s 99% účinnosťou. Zaručuje dokonalé odstránenie baktérií, vírusov a plesní, ktoré sú častým zdrojom alergií. Neobsahuje chlór, nespôsobuje škvrny, rešpektuje materiály. Má jemnú parfumáciu a zanecháva sviežu vôňu čistoty.

Odstraňuje 99,9% * baktérií, plesní, vírusov

  • Baktérie, plesne a vírusy sú mikroskopické organizmy na povrchoch. Pokiaľ nie sú zničené, môžu byť príčinou infekčných ochorení. Domáce alergény môžu vyvolať respiračné alebo kožné alergie najmä atopikov.
  • SANYTOL, expert na dezinfekciu bez chlóru, vyvinul jedinečné zloženie prípravku, ktorý čistí, odstraňuje mastnotu a neutralizuje alergény z roztočov, mačiek a peľov s 99% účinnosťou. Zaručuje dokonalú dezinfekciu odstránením baktérií, vírusov a plesní (zdroje alergií). Neobsahuje chlór, nespôsobuje škvrny, rešpektuje materiály *** a zanecháva sviežu vôňu čistoty. Bez oplachovania. Odstraňuje okrem iného: Staphylococcus aureus, Enterococcus Hiram, Listeria monocytogenes, Salmonella thyphimurium, Candida albicans, Herpes simplex vírus, Influenza A vírus.