Zľava!

PREP viacúčelový ochranný krém na tvár a telo tuba

Krém na tvár a telo

75ml

3.99 1.99

Značka PrepPrep

Popis

✓ Najobľúbenejší dermo-protektívny krém na svete s viac ako 150 ročnou tradíciou

✓ Poskytuje pokožke dlhotrvajúcu sviežosť a okamžitú úľavu pri podráždení

✓ Zmierňuje nedokonalosti pleti, pleť bude čistá, rozžiarená a hydratovaná

✓ Silný protizápalový a hojivý účinok

✓ Originálna receptúra s prírodnými zložkami – klinčekový olej, olej z mäty piepornej, gáfor

✓ Bez obsahu parabénov, umelej parfumácie, farbív a nebezpečnej chémie

Viacúčelový dermo-protektívny krém na pleť a telo PREP – THE ORIGINAL FORMULA, je už od roku 1860 skvelým pomocníkom v starostlivosti o pleť a pokožku celého tela. Účinne pomáha zmierniť rôzne podráždenia pokožky.

V kréme je bohato obsiahnutý klinčekový olej ktorý pôsobi antibakteriálne a má silné vyživujúce a anestetické účinky. Vďaka jeho obsahu, krém Prep zmierňuje prejavy akné, vyrážok či pľuzgierov, pozitívne pôsôsbí pri liečbe bradavíc, a hojení jaziev. Vďaka jeho silnému antimikrobionálnemu účinku pomáha pri liečbe rôznych infekcií kože. Má príjemnú ľahkú textúru, rýchlo sa vstrebáva do pokožky a nezanecháva na nej nepríjemný mastný pocit

Jednou z hlavných zložiek klinčekového oleja je eugenol. Práve pre jeho vysoký obsah je krém skvelým bojovníkom proti vráskam, rozjasňuje a hydratuje pleť, zlepšuje vzhľad pigmentových škvŕn a začervenania. Eugenol je silným antioxidantom, a teda pomáha v boji proti voľným radikálom. Má vysokú hodnotu ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) čo znamená, že pri pravidelnom pužívaní krému Prep ochránite Vašu pleť pred oxidačný stresom a pomôže Vám zmiernit prejavy chronických ochorení kože. Posledné štúdie ukázali, že eugenol pomáha predchádzať nádorovým ochoreniam pokožky.

Účinky klinčekového oleja v kréme sú skvelo doplnené olejom z mäty piepornej, ktorý pomáha s mastnou a unavenou pleťou. Zabezpečí, že pleť sa neleskne a je príjemne osviežená. Okrem skrášlujúcich má aj liečivé účinky a to najmä pri bolesti kĺbov a svalov, pri reumatických bolestiach, podvrtnutí, opuchom proti vonkajšim ale aj vnútorným zápalom či svalovej horúčke. Obsah mätového oleja dodáva krému PREP príjemný chladivý efekt a sviežu mentolovú vôňu

Krém Prep obsahuje aj gáfor, ktorý je kráľom liečivých rastlín. Je ideálny pre ľudí s problematickou pleťou keďže má silné antiseptické a antibakteriálne vlastnosti. Zahojí zápal a pleť bude krásna a rozžiarená. Tiež napomáha v boji proti nedokonalostiam pokožky akými sú psoriáza, ekzémy, alebo povrchové zápaly žíl. Gáfor je veľmi účinný proti presileniu svalov, reumatických bolestiach kĺbov a vyvrtnutiach. Odpudzuje hmyz a zmierňuje svrbenie po jeho bodnutí. Upokojuje a ochladzuje pokožku podráždenú spálením od slnka.

Vďaka jedinečnému zloženiu a účinkom je krém Prep každodenným nepostrádateľným kozmetickým prípravkom pre ženy, mužov, ale aj deti a je jedným z najpopulárnejších viacúčelových krémov na svete vhodných pre celú rodinu. Môže sa používať ako denný krém, ale tiež je dobré ho mať vždy po ruke pre akékoľvek podráždenia pokožky.