PREP sprej na opaľovanie SPF30 Sport

Krém na opaľovanie

150 ml

9.99

Značka PrepPrep

Popis

✓ Obsahuje pokrokové UVA/UVB filtre, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu aj počas zvýšenej pohybovej aktivity

✓ Rýchla aplikácia, môžete ho nanášať v akom uhle kľudne aj dolu hlavou

✓ Obohatené o silný anti-oxidant vitamín E

✓ Je extra potu a vode odolny, je ho možné nanášať aj na mokrú pokožku bez zníženia ochranného účinku

✓ Zabraňuje predčasnému starnutiu a vysušeniu pokožky spôsobenému slnečným žiarením

✓ Má príjemnú veľmi ľahkú transparentnú textúru, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva mastný film a lepivý pocit

✓ Dermatologicky testované a schválené, bez obsahu parabénov, testované na nikel

Získajte maximálnu ochranu s nulovým odpadom vo forme neminutého spreja s novými produktmi na opaľovanie od spoločnosti PREP. Opaľovacie prípravky PREP ochránia vašu pokožku pred škodlivými účinkami UVA a UVB lúčov, pri vašom pobyte na slnku.

Tento praktický, transparentný a superabsorpčný sprej na opaľovanie sa nemusí rozotierať. Môže sa dokonca striekať aj keď je nádoba hore dnom, a to vďaka 360° rozprašovaču. Vaše ruky nezostanú mastné a vyhnete sa tomu aby sa na vás nalepil piesok.

PREP Ochranný sprej na opaľovanie SPORT SPF 30 poskytuje účinnú ochranu pred UVA/ UVB žiarením aj počas zvýšenej telesnej aktivity. Je extra odolný voči potu či vode a môžete ho naniesť aj na mokrú pokožku. Chráni kožné bunky pred poškodením, je obohatený o silný antioxidant vitamín E, ktorý je základom pri prevencii tvorby voľných radikálov.

Zabraňuje tvorbe pigmentových škvŕn, predčasnému starnutiu, vysušeniu a spáleniu pokožky spôsobenému slnečným žiarením. Je vhodné k použitiu na celé telo. Počas opaľovania účinne ochraňuje aj najzraniteľnejšie miesta na pokožke akými sú znamienka a jazvy.