HG 316 Pohlcovač vlhkosti

Pohlcovač vlhkosti

1ks

11.99

SKU 8711577111533 Kategórie ,
Značka HGHG

Popis

HG pohlcovač vlhkosti vrátane náplne 450g HG pohlcovač vlhkosti znižuje vlhkosť vzduchu vo vlhkých miestnostiach na prijateľnú úroveň. Tým zabraňuje zrážaniu vlhkosti, stuchnutému zápachu, plesni, vlhkým fľakom, ale aj škodcom alebo hnilobe dreva. HG pohlcovač vlhkosti účinkuje na základe granúl pohlcujúcich vlhkosť; je bezhlučný a pracuje bez elektriny či batérií. Guľaté, vlhkosť pohlcujúce granuly majú väčší absorpčný povrch ako bežnejšie vločky.

Guľatý tvar vytvára medzi granulami viac priestoru, čo znamená, že medzi nimi môže prúdiť viac vzduchu s vlhkosťou. Spoločne s nádobou na granule, vytvarovanou pre maximálny prístup vzduchu, je výsledkom pohlcovač vlhkosti, ktorý je rýchlejší, dlhšie funguje a odstráni zo vzduchu 1,5-krát viac vlhkosti než porovnateľné systémy.

Vďaka praktickej nádobe už nie je odstránenie zachytenej vlhkosti náročnou úlohou. HG pohlcovac vlhkosti je mimoriadne vhodný do karavanov, clnov, kôlní, pivníc, šatníkov alebo akýchkolvek iných miestností v dome. Na jednoduché doplnenie HG pohlcovac vlhkosti alebo iných systémov sú urcené HG náhradná nápln do pohlcovača vlhkosti