EVELINE Rich Coconut multi-hydratačný kokosový krém

Krém na pleť

97% zložiek prírodného pôvodu / organický kokosový olej – hĺbkovo hydratovaná, vyživená a hodvábne hladká pokožka

50ml

6.99

Značka EvelineEveline

Popis

EVELINE Rich Coconut multi-hydratačný kokosový krém

Koncentrovaná vegánska receptúra multi-hydratačného kokosového krému založená na báze 97% zložiek prírodného pôvodu a organickom kokosovom oleji okamžite obnovuje optimálnu úroveň hydratácie pokožky a navracia jej prirodzený lesk. Hydratačný minerálny kokteil obsiahnutý v zložení v podobe účinných výživných látok, utesňuje hydrolipidový plášť epidermis, ktorý zabraňuje strate vlhkosti z pokožky. Efektívne eliminuje príznaky únavy a zlepšuje tón pleti. Extrakt z morskej soli a malín regeneruje a upokojuje príznaky podráždenia a začervenania. Hĺbkovo vyživuje a revitalizuje, čím navracia pokožke pružnosť a hodvábnu hebkosť. Camu camu a kyselina hyalurónová spomaľujú proces starnutia. Krém je obohatený o probiotiká, ktoré ochraňujú prirodzenú bakteriálnu flóru pokožky a zvyšujú jej odolnosť voči škodlivým účinkom vonkajších faktorov. Posilňujú mikrobióm pokožky. Vhodný pre všetky typy pleti, vrátane citlivej.

Všetky produkty z rady RICH COCONUT sú vegánske, nie sú testované na zvieratách. Obsahujú PROBIOTIKÁ, ktoré ochraňujú mikrobióm pokožky.

Aktívne zložky:

❖ORGANICKÝ KOKOSOVÝ OLEJ –  je zdrojom mnohých minerálov a výživných látok. Vďaka obsahu nasýtených mastných kyselín a vitamínu E vytvára na pokožke ochranný film, ktorý zlepšuje úroveň hydratácie, posilňuje hydrolipidovú vrstvu a chráni pred nepriaznivými vplyvmi vonkajších faktorov. Spomaľuje starnutie pokožky. Poskytuje hĺbkovú výživu a revitalizáciu pokožky, čím získava opäť prirodzenú hebkosť a pružnosť.

❖EXTRAKT Z MORSKEJ SOLI – vynikajúci zdroj minerálov, ktoré účinne posilňujú pokožku. Zvyšujú jej odolnosť a dokonale zmierňujú príznaky podráždenia a začervenania.

❖UPCYKLOVANÝ EXTRAKT Z MALINY – získaný ako vedľajší produkt pri výrobe džúsu, používaný v súlade s filozofiou nulového odpadu. Bohatý na výživné látky, ktoré vynikajúco regenerujú a zlepšuje tón pleti.

❖CAMU CAMU – bohatý zdroj vitamínu C a minerálov. Silný antioxidant, ktorý chráni pokožku pred poškodením voľnými radikálmi a oxidačným stresom. Podporuje tvorbu kolagénu a pomáha minimalizovať tvorbu vrások. Dodáva pleti jas.

❖KYSELINA HYALURÓNOVÁ – hĺbkovo zvlhčuje pokožku, minimalizuje hĺbku vrások a vyhladzuje jemné linky.

❖PROBIOTIKÁ – majú mimoriadne priaznivé účinky na zdravie a krásu pokožky. Posilňujú celkovú obranyschopnosť pokožky pred škodlivými účinkami vonkajšieho prostredia. Znižujú citlivosť pleti voči alergénom. Opravujú kožnú bariéru a majú priaznivý vplyv na textúru pokožky. Udržujú rovnováhu mikrobiómu (ochrannej bariéry pokožky).

Použitie:  Každé ráno a večer aplikujte na vyčistenú pokožku tváre a krku. Vhodný ako podklad pod make-up.