EKOL biolpd 30f

Určený pre domáce žumpy, septiky, suché WC

365g

25.99

Kategórie ,
Značka

Popis

Neutralizuje a utilizuje obsah domácich žúmp, septikov, suchých WC

Likviduje zápach, zvyšuje účinnosť miničističiek. Rozkladá ľudský biologický odpad, zbytky čistiacich a pracích prostriedkov, kuchynský odpad a celulózu (toaletný papier, textilné vlákna, a podobne).

Použitie – odmerané množstvo preparátu (podľa objemu žumpy, septiku..) sa nechá aktivovať v cca 10 násobku čistej vlažnej vody asi 30 minút, potom sa všetko vleje do ktoréhokoľvek kanalizačného vstupu v dome a spláchne sa slabým prúdom vody.

Výhody pri používaní preparátu EKOL biolpd 30 f

  • EKOL biolpd 30 f je preparát spôsobujúci rýchlu degradáciu nečistôt bez ohľadu na veľmi nízke alebo veľmi vysoké teploty okolia, prítomnosť detergentov a čistiacich prostriedkov.
  • Likviduje nepríjemné zápachy z odpadu.
  • V žumpách a septikoch preparát výrazne znižuje spotrebu kyslíka a množstvo kalov a umožňuje drenážnym potrubím odvod prebytku tekutín.
  • V utesnených žumpách sú parametre výrazne lepšie, čím sa odľahčujú čističky.
  • Preparát pomáha malým biologickým čističkám pri ich spúšťaní a využívaní.
  • Aplikácia preparátu umožňuje udržiavať priechodnosť kanalizácie v dôsledku aktívneho rozpúšťania celulózy, mastnôt, vlákniny a iných substancií,  spôsobujúcich upchávanie kanalizácie.

Vypúšťanie biologicky prepracovaného obsahu žúmp na záhrady je možné len mimo vegetačného obdobia,  len na vlastnom pozemku a len pri dodržiavaní dostatočnej vzdialenosti od zdroja pitnej vody. V každom prípade je vhodné informovať susedov a príslušný obecný úrad.