Dračia krv 25ml

Tinktúra na vnútorné a vonkajšie použitie

25ml

9.99

Značka Inca BotanicaInca Botanica

Popis

Dračia krv, Inca Botanica

Zloženie: 100% živica Sangre de Drago (Croton lechleri Muell.Arg. – Resina)

  • Prírodné antibiotikum
  • Antiseptikum
  • potenciálne antivirotikum

Neodporúča sa tehotným a dojčiacim ženám, deťom do 3 rokov.

Možná precitlivenosť na obsiahnuté látky.

Nie je náhradou pestrej stravy ani predpísanej medikácie.

Krajina pôvodu: Peru

Dávkovanie a spôsob použitia – vnútorné užívanie: surovina pre individuálne užitie. 5 kvapiek rozpustených v malom množstve vody 3x denne, po 3 dňoch zvýšiť na 6 kvapiek 3x denne, postupne zvýšovať maximálne až na 10 kvapiek 3x denne. Neprekračujte denné dávkovanie.  Pred použitím pretrepať.

Dávkovanie a spôsob použitia – kozmetické účely: odstraňuje z pleti nerovnosti po akné, hojí jazvičky, uhladzuje vrásky. Stačí naniesť kvapku na postihnuté miesto na pleti, jemne rozotrieť, nechať zaschnúť.  Pred použitím pretrepať.

Dávkovanie a spôsob použitia – vonkajšie potieranie: naniesť kvapku na chrbát ruky, rýchlym trením vytvoriť svetlú penu a tú natrieť v malom množstve priamo na alebo do rany.  Pred použitím pretrepať.

Skladovanie: Skladujte v suchu a teplote do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Otvorenú fľaštičku je nutné čas od času pretrepať a pri dlhodobom skladovaní neotvorených fľaštičiek je nutné urobiť s nimi to isté. Inak má prírodný sediment tendenciu klesať na dno a tam tuhnúť.

Výrobca: Blue Bloom s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1

Všetky uvedené texty majú výhradne informatívny charakter a slúžia k všeobecne popisným a vzdelávacím potrebám.