CHAKRA LUCK vonný olej na harmonizáciu čakier Throat chakra-communication

vonný olej na harmonizáciu čakier

7 druhov

2.99

Značka Chakra LuckChakra Luck

Popis

Hrdelná/Krčná čakra (Vishuddha)

Piata čakra sa nachádza v oblasti dolnej časti krku, medzi krčnou jamkou a ohryzkom. Má svetlomodrú farbu, ovládaným zmyslem je sluch, živlom je éter. Je spojená s našou schopnosťou spoločenského kontaktu a uprímnosťou. Je to centrum komunikácie, vyjadrovacích schopností a inšpirácie. Ak vaša piata čakra funguje, nemáte problém ukázať svoju silu, ale aj slabosti. Otvorene hovoríte o všetkom. Pri slabej funkcii piatej čakry vznikajú problémy s vyjadrením sa smerom k sebe aj k druhým. Vo vzťahoch s ľuďmi môžeme byť hrubí. Silná piata čakra znamená blaho vo vzťahoch mezi ľuďmi. Vyjadrujeme sa ľahko, slobodne, zretelne a presvedčivo. Ostatní nás jasne počujú a chápu, čo im chceme povedať, je jim príjemné nás počúvať. Zároveň dostávame odpovede na naše otázky, odozvy a modlitby.

Táto čakra je blokovaná klamstvom.

Jej blokácia sa prejavuje problémami s komunikáciou – vady teči, hrubosť hlasu, chladné vyjadrovanie. Je mostom medzi naším myslením a cítením.
Zablokovanie spôsobuje tieto choroby: Astma, zvýšená činnosť štítnej žľazy, bolesti v krku, zapálené krčné mandle, afty, bolesti zubov, mentálna anorexia. Farba krčnej čakry je jasná svetlomodrá. Harmonizuje ju pozorovanie neba, odrazu na hladine, žblnkot vĺn. Na túto čakru sú vhodné tieto polodrahokamy: akvamarín, tyrkys, chalcedon, lapis lazuli, modrovrstvený achát