CHAKRA LUCK vonný olej na harmonizáciu čakier Third eye chakra-Awernes

vonný olej na harmonizáciu čakier

7 druhov

2.99

Značka

Popis

Čelová čakra – tretie oko (Ajna [ažna])

Šiesta čakra se nachádza na čele, mezi obočím, má modrú farbu, je čakrou intuíce, teda našim šestym zmyslom. Je sídlom vyšších duchovných síl, intelektu a intuície. Ak je šiesta čakra slabá, vedie to k pochybnostiam, nepokoju a rozpačitosti. Človek má sklon limitovať svoju voľbu a nenacháza sa v pravý čas na správnom mieste. Pri vyrovnanej funkcii šiestej čakry je človek prezieravý, intuitívny, využíva skúsenosť, vnútornú múdrosť a vždy činí správnu voľbu. Ak funguje naplno, dokonale vycítite, ako udalosti dopadnú. Ak nastane blokácia, sústredíte sa iba na materiálne a telesné potreby. Nedostatočná funkčnosť tejto čakry sa prejavuje prízemným rozmýšľaním, odmietaním vyšších duchovných “tajomných” skutočností. Ľudia s problematickou šiestou čakrou sa skrývajú. Precitlivene reagujú na kritiku, vyhýbajú sa očnému kontaktu a pri rozhovore sa pozerajú do zeme. Bývajú zábudliví a majú problémy s očami.

Vďaka tretiemu oku vidíme realitu takú, aká je. Pomocou tretieho oka môžeme pochopiť, že čas je len ilúzia. Neexistuje minulosť, ani budúcnosť. Pomocou tretieho oka môžeme prekuknúť ilúziu duality. Môžeme zistiť a pochopiť, že neexistuje dobro a zlo, že všetko je neutrálne. Dokážeme uvidieť a pochopiť jednotu.

Nesprávne fungovanie tretieho oka vedie k nočným morám.

Tretie oko je blokované ilúziou. Jedna z mnohých ilúzii je znázornená vo filme Matrix.

Choroby spôsobené zablokovaním tejto čakry: Tlakové bolesti hlavy, migréna, problémy so zrakom, zelený zákal, problémy s dutinami, výtok z nosa. Harmonická farba tejto čakry je indigovo modrá, žltá alebo fialová. Harmonizuje ju pozorovanie nočnej oblohy a hviezd. Dobre pôsobiace polodrahokamy: lapis lazuli, indigovo modrý safír, sodalit, ametyst, fluorit, nachový apatit, azurit.