CHAKRA LUCK vonný olej na harmonizáciu čakier Solar plexus-Wisdom power

vonný olej na harmonizáciu čakier

7 druhov

2.99

Značka Chakra LuckChakra Luck

Popis

Solar plexus čakra (Manipura)

Třetia čakra sa nachádza dva prsty nad pupkom. Má žltú farbu, ovládaným zmyslom je zrak, živlom je oheň. Je spojená so schopnosťou vytýčenia cieľa a jeho dosiahnutia, silou, energiou, snahe pomôcť a zdravím. Pri slabej tretej čakre člověk pociťuje hnev, príkorie, žiarlivosť, depresie a choroby, nevidí ani ciele ani skutočnú podstatu vecí. Takíto ľudia môžu byť chamtiví a neľútostní vo vzťahu k druhým. Fungovanie tejto čakry je najdôležitejšie vo vzťahoch s okolím. Pri vyváženej funkcii tretej čakry je člověk plný energie, sily a dosahuje svoje ciele.

Táto čakra je blokovaná hanbou.

Choroby, ktoré vyvoláva blokácia tejto čakry: Cukrovka, záha, choroby pečene, žlčníkové kamene, žalúdkové vredy, celiakia, problémy tráviaceho systému. Keď je táto čakra zablokovaná, ste často v strese, všade vidíte prekážky, v stresových situáciách mávate stiahnutý žalúdok, bojíte sa, že zlyháte.

Farbou tretej čakry je žltá. Na jej harmonizáciu prospieva pozorovanie slnka, rozkvitnutého poľa, nosenie žltého oblečenia. Taktiež dobré sú tieto polodrahohamy: tygrie oko, jantar, topas, citrín, ruženín, avanturín, malachit. Jej živlom je oheň.

Prvé tri čaky sa nazývajú dolným trojúholníkom, na ktorom sú rozostavené vrchné čakry.