CHAKRA LUCK vonný olej na harmonizáciu čakier Root chakra-Basic, Trust

vonný olej na harmonizáciu čakier

7 druhov

2.99

Značka Chakra LuckChakra Luck

Popis

Koreňová čakra (Muladhara)

Je umiestnená mezi konečníkom a genitáliami. Má červenú farbu. Ovládaným zmyslom je čuch. Živlom prvej čakry je zem. S koreňovou čakrou je spojená naša schopnosť prežiť, odstrániť zo života všetko, čo nás trápi a osvojiť si to, čo nás napája životnou energiou. Ak je prvná čakra slabá, člověk je buď chudobný alebo príliš materiálne založený. Pri vyváženej funkcii prvej čakry je človek odvážny, dlhoveký, a je obdarený schopnosťou odstrániť zo života chaos a nepríjemné situácie.

Koreňová čakra má na starosť spojenie s fyzickým svetom (so zemou), vytrvalosť, presadenie sa, existenciu, materiálne zabezpečenie, fyzickú bolesť a slasť.

Je blokovaná strachom.

Keď je táto čakra zablokovaná, môže spôsobovať tieto choroby: Zápchy, hemoroidy, studené neprekrvené prsty na nohách a rukách, zápaly močového mechúra, ľadvinové kamene, impotencia, vrodené deformácie chodidiel.

Koreňová čakra sa harmonizuje červenou farbou. Dobre na ňu vplýva pozorovanie zapadajúceho alebo vychádzajúceho slnka. Pomôcť môžu aj tieto polodrahokamy: achát, hematit, krvavý jaspis, granát a červený koral. Na čistenie čakier existuje veľa metód, napríklad meditácia, alebo vizualizácia.