CHAKRA LUCK vonný olej na harmonizáciu čakier Crown chakra-Spiritualita

vonný olej na harmonizáciu čakier

7 druhov

2.99

Značka Chakra LuckChakra Luck

Popis

Korunná čakra (Sahasrara)

Siedma čakra sa nachádza pri temene hlavy, tesne nad hlavou. Má fialovú farbu a je spojená s našou schopnosťou cítiť nekonečnosť a zmierenie. Je symbolom našeho stotožnenia sa s nekonečnom a vesmírom. Je najvyšším sídlom dokonalosti v človeku. Prijímame ňou kozmickú energiu. Nesie energiu vysokého duchovna. Jej rozvíjaním sa uvoľnia posledné bloky. Zrazu zistíte, že máte všetko, po čom ste túžili. Ak je siedma čakra zatvorená, nikdy nebudete cítiť duševnú harmóniu. Aj keď vám všetko vychádza podľa plánu, stále cítite strach. Nič vás neuspokojuje, neviete byť na seba hrdí a prestávate rozumieť svojmu okoliu. Pri slabej siedmej čakre sa prejavuje sklon k egocentrizmu, človek žije v obmezenom pohľade na realitu, má slabý vzťah ku svojej vlastnej duši. Pri silnej siedmej čakre člověk svojej duši načúva a cíti nekonečnosť vnútoného bohatstva.

V siedmej čakre nedochádza priamo k blokáciám, môže byť iba viac či menej vyvinutá. To sa môže prejavovať pocitom strachu a neistoty. Funkcia korunnej čakry je obmedzovaná egom a väzbami. Väzby na rôzne veci vo fyzickom svete, alebo aj zvieratá, či ľudí. Silné väzby na čokoľvek pozemské obmedzujú funkciu korunnej čakry.
Korunnú čakru otvárajú a rozširujú fialová a biela farba. Otvorenie korunnej čakry najviac podporí pobyt (relaxácia, meditácia) na vrchole vysokej hory, čo najbližšie k otvorenému nebu. Drahokamy – ametyst, krištál, celestín, jadeit, diamant, zlatý kalcit.