Aroma Natural Šampón proti vypadávaniu vlasov Chinín a kofeín Aroma 400 ml

400ml

2.95

Značka AROMA NaturalAROMA Natural

Popis

Šampón proti vypadávaniu vlasov v sebe spája všetky pozitívne účinky kofeínu a chinínu, ktoré sa o ne dokonale postarajú. Prírodné zloženie šampónu ich veľmi šetrne umýva, zanecháva ich čisté, hebké a zdravé. Chinín a kofeín podporujú mikrocirkuláciu krvi vo vlasovej pokožke, vďaka čomu upevňujú vlasové folikuly a podporujú rast nových a zdravých vlasov. Vychutnajte si pocit krásnych a hustých vlasov, po ktorých ste vždy túžili!

Posilňujúci šampón s výťažkami chinínu a kofeínu je určený pomáha pri vypadávaní a strate vlasov. Receptúra ​​s 95 % ingrediencií prírodného pôvodu šetrne umýva a stará sa o pevnosť vlasov. Chinín a kofeín pôsobia proti vypadávaniu vlasov tým, že zvyšujú mikrocirkuláciu v korienkoch vlasov, posilňujú a stimulujú rast zdravých vlasov.

Bez silikónov.

Chinín rýchlo preniká do vlasovej pokožky, zvyšuje mikrocirkuláciu krvi v pokožke a tým zabezpečuje zvýšený prísun potrebných živín pre vlasy. Vďaka tomu spevňuje vlasové folikuly a stimuluje rast zdravých a silných vlasov. Prebúdza „spiace“ vlasové folikuly a podporuje opätovný rast vlasov na miestach, kde prestali rásť.

Kofeín pôsobí posilňujúco a vyživujúco, vďaka čomu budú vlasy lesklejšie, budú rásť rýchlejšie, a dokonca aj menej padať.

Vlastnosti šampónu proti vypadávaniu vlasov Aroma:

  • pre slabé a vypadávajúce vlasy,
  • zanecháva vlasy plné vitality a lesku,
  • chráni vlasy pred ďalším zaťažením,
  • upveňuje vlasové korienky,
  • posilňuje a stimuluje rast vlasov.