Aroma Natural Šampón na lámavé vlasy a rozštiepené končeky Pšenica a kokosové mlieko Aroma 400 ml

400ml

2.95

Značka AROMA NaturalAROMA Natural

Popis

Trápia vás poškodené a lámavé vlasy s rozštiepenými končekmi? Šampón s výťažkami z kokosového mlieka a pšeničného proteínu vám pomôže vyriešiť tento nepríjemný problém rýchlo a účinne! Šampón pomáha pri regenerácii poškodených vlasov, dôkladne ich čistí a obnovuje ich krásny vzhľad. Vyživuje a hydratuje vlasy po celej ich dĺžke. Vychutnajte si vlasy plné zdravia a vitality, ktoré budú nádherne lesklé a hebké na dotyk.

Obnovujúci šampón s pšeničnými proteínmi a kokosovým mliekom je určený pre poškodené vlasy s rozštiepenými končekmi. Receptúra ​​s 95 % ingrediencií prírodného pôvodu šetrne umýva, vyživuje a obnovuje vitalitu poškodených vlasov. Hydratuje, posilňuje a robí vlasy pevnejšími, hladšími a pružnejšími.

Bez silikónov.

Živiny obsiahnuté v kokosovom mlieku môžu pomôcť zlepšiť stav pokožky hlavy a kvalitu vlasov. Vďaka svojim liečivým účinkom môže pomôcť pri lupinách, infekcie kože, rany či suchej pokožke. Okrem toho obsahuje mastné kyseliny, ktoré pôsobia ako prírodný hydratačný prostriedok. Keďže kokosové mlieko obsahuje minerály, má pozitívny vplyv na cirkuláciu krvi. Cievy tak udržiava pružné a priechodné.

Kokosové mlieko je bohaté na zdravé nasýtené tuky – triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, vitamíny, živiny a minerálne látky ako je draslík, sodík, železo alebo horčík.

Pšeničný proteín zlepšuje elasticitu a hydratáciu pokožky.

Vlastnosti šampónu na lámavé vlasy a rozštiepené konce vlasov Aroma:

  • pre poškodené a lámavé vlasy,
  • zanecháva vlasy plné vitality a lesku,
  • chráni vlasy pred ďalším zaťažením,
  • vyhladzuje vlasy a dodáva im vlhkosť.