Aroma Natural Šampón na farbené vlasy Granátové jablko Aroma 400 ml

400ml

2.95

Značka AROMA NaturalAROMA Natural

Popis

Žiarivá farba, svieža a zároveň nádherne sladká vôňa šampónu na farbené vlasy s výťažkom z granátového jablka prebudí všetky vaše zmysly! Šampón šetrne umýva vlasy a zanecháva ich zbavené všetkých nečistôt a mastnoty. Farbu vlasov nevymýva, práve naopak! Vaše vlasy získajú krásny lesk, budú hebké a konečne budú vyzerať zdravo. Prírodné zloženie šampónu čistí vlasy bez zbytočného zaťaženia.

Šampón na farbené vlasy s extraktom z granátového jablka je vynikajúcou voľbou, ak chcete zachovať farbu svojich vlasov a zároveň mať čisté a zdravé vlasy. Receptúra ​​s 95% prísadami prírodného pôvodu jemne umýva, zachováva farbu farbených vlasov. Hydratuje a dodáva vitalitu, hebkosť a lesk.

Bez silikónov.

Granátové jablko je veľmi chutné tropické ovocie, ktoré je vynikajúcim antioxidantom, zbavuje telo škodlivín a spomaľuje jeho starnutie. Okrem toho pomáha napríklad aj pri impotencii, má protirakovinové účinky, pôsobí ako prevencia pred rakovinou pŕs i prostaty, znižuje aj riziko srdcovo-cievnych chorôb, ale má aj pozitívny účinok na tráviaci trakt – pri zápale žalúdka, nadúvaní, alebo hnačkách. Granátové jablko napomáha aj pri detoxikácii organizmu, prečisťuje obličky, krv, je vhodné aj pri diéte, alebo vysokom tlaku.

Granátové jablko obsahuje vitamín A, vitamíny skupiny B (kyselinu listovú), vitamín C a E, ale aj železo, fosfor, chlór, mangán, kremík, zinok, vápnik, horčík, draslík i meď.

Vlastnosti šampónu na farbené vlasy Aroma:

  • pre farbené vlasy,
  • zanecháva vlasy plné vitality a lesku, hebkosti,
  • chráni vlasy pred ďalším zaťažením,
  • zachováva farbu vlasov,
  • vlasom dodáva vlhkosť.