Aroma Natural Kondicionér na jemné a slabé vlasy Avokádo a kokosové mlieko Aroma 400 ml

400ml

2.95

Značka AROMA NaturalAROMA Natural

Popis

Vďaka kondicionéru s výťažkom z avokáda a kokosového mlieka získajú vaše vlasy skutočnú dávku výživy! Už sa viac nemusíte trápiť pre jemné a slabé vlasy. Kondicionér sa postará o hĺbkovú hydratáciu vlasov po celej ich dĺžke, dopraje im potrebnú výživu, uľahčuje ich rozčesávanie a zanecháva ich krásne voňavé. Získajte opäť vlasy plné života, lesku a hebkosti. Prírodné zloženie kondicionéru sa o vlasy postará bez zbytočného zaťažovania!

Výživný kondicionér pre tenké a slabé vlasy s avokádovým olejom a kokosovým mliekom. Receptúra ​​s 96% ingredienciami prírodného pôvodu vlasy hydratuje a vyživuje, uľahčuje rozčesávanie a dodáva vitalitu, lesk a hebkosť.

Bez silikónov.

Živiny obsiahnuté v kokosovom mlieku môžu pomôcť zlepšiť stav pokožky hlavy a kvalitu vlasov. Vďaka svojim liečivým účinkom môže pomôcť pri lupinách, infekcie kože, rany či suchej pokožke. Okrem toho obsahuje mastné kyseliny, ktoré pôsobia ako prírodný hydratačný prostriedok. Keďže kokosové mlieko obsahuje minerály, má pozitívny vplyv na cirkuláciu krvi. Cievy tak udržiava pružné a priechodné.

Kokosové mlieko je bohaté na zdravé nasýtené tuky – triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, vitamíny, živiny a minerálne látky ako je draslík, sodík, železo alebo horčík.

Avokádo je bohatým zdrojom bielkovín, draslíka, vitamínov E, A, K, B6 a C, vlákniny, kyseliny listovej, železa, horčíka, fosforu a medi. Obsahuje aj mononenasýtené a polynenasýtené tuky ako sú omega-3 mastné kyseliny, preto má vynikajúce hydratačné a antioxidačné vlastnosti.

Vlastnosti kondicionéru pre jemné a slabé vlasy Aroma:

  • pre slabé a jemné vlasy,
  • zanecháva vlasy plné vitality a lesku,
  • chráni vlasy pred ďalším zaťažením,
  • vyhladzuje vlasy a dodáva im vlhkosť,
  • uľahčuje rozčesávanie.