Alpa Francovka 160ml

liehový roztok z prírodných rastlinných silíc, mentolu, nerolu a ďalších aromatických látok

160ml

1.99

Kategória
Značka AlpaAlpa

Popis

Tradičná sklenená fľaštička ukrýva liehový roztok z prírodných rastlinných silíc, mentolu, nerolu a ďalších aromatických látok. Aplikovanie alpy a následné ošetrenie bude naozaj hračkou.

Francovka je rokmi overený prípravok určený na domáce zmiernenie mnohých problémov, ako sú napríklad bolesti hlavy, dezinfekcia záderov, prechladnutie, masáže, bolesti kĺbov či ošetrenie po športovom výkone.

Roztok je účinný aj pri bolestiach zubov či potení nôh. Osvedčuje sa tiež ako dokonale osviežujúci relaxačný prípravok do kúpeľa alebo prostriedok po holení. Zriedenú alpu môžete využiť ako pleťovú vodu odstraňujúcu zvyšky líčidiel, púdrov a výdatných krémov. Alpa je skrátka univerzálny produkt, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácej lekárničke.

Prírodná starostlivosť

Mimoriadne obľúbený tradičný liehový roztok obsahuje vyvážený pomer prírodných rastlinných olejov, mentolu, nerolu a ďalších aromatických látok. Francovka prináša rýchlu a vítanú úľavu. Prípravok je vhodný aj na časté používanie.

Rozsiahle spektrum účinkov

Alpa je ideálnym riešením pri bolestiach kĺbov, prechladnutí, na eliminovanie únavy, pri vyvrtnutí končatiny či jej narazení. Takisto je vhodná na inhalovanie, pomáha pri výronoch a celkových ošetreniach po športovom výkone. Výborne dezinfikuje rany a odreniny, využijete ju na masáže, obklady a aj ako ústnu vodu. Francovka uvoľňuje bolesti hlavy a migrény, zmierňuje potenie nôh a pôsobí tiež proti preležaninám.
Aplikovanie prípravku je rýchle a jednoduché – Alpu stačí nakvapkať, vmasírovať alebo vypláchnuť. Za priaznivú cenu získate kvalitný bylinný roztok poskytujúci starostlivosť a úľavu pri rôznych problémoch celej rodine.