AGAFIA Zubná pasta -Divoké sibírske jablko - pre silné zuby a ďasná

organická zubná pasta – 99% prírodných zložiek, bez parabénov, ftalátov, SLS, SLES, fluoridu

3.99

Značka AgafiaAgafia

Popis

Babuška Agafia prírodná certifikovaná zubná pasta – Divoké sibírske jablko – pre silné zuby a ďasná

Posilnite zuby pomocou jedinečnej prírodnej certifikovanej zubnej pasty Divoké sibírske jablko. Obohatený zmesou organického extraktu zo sibírskeho jablka a škorice pomáha posilniť ďasná a zanecháva ich zdravé. Ovocné kyseliny a vitamín C poskytujú prirodzenú belosť zubov a šetrným spôsobom sa starajú o zdravie ďasien.

 

Produkt neobsahuje nebezpečné chemické zložky:

  • parabény, ftaláty
  • SLS, SLES
  • ropné deriváty
  • fluorid
  • GMO zložky
  • bez živočíšnych prísad a zložiek
  • nie je testovaný na zvieratách

Aktívne zložky:

Organický extrakt z jablka – obsahuje množstvo organických látok a vitamínov. Prevencia proti zubnému kazu. Má antioxidačné a sťahujúce účinky. Dezinfikuje ústnu dutinu. Neoceniteľný pri zápaloch ďasien.

Organický extrakt z kôry škoricovníka cejlónskeho – antibakteriálne a antioxidačné účinky. Dokonale čistí povrch zubov, odstraňuje usadené minerály. Znižuje tvorbu zubného kazu a povlaku. Podporuje zdravie ďasien a žiarivosť zubov. Osviežuje dych.

Ovocné kyseliny (kyselina citrónová a mliečna) – odstraňujú nežiaducu pigmentáciu z povrchu zubov. Účinné pri bielení zubov. Dezinfikujú ústnu dutinu. Zmierňujú bolesť zubov. Majú protizápalové účinky.

Vitamín C – pomáha udržiavať zdravé ďasná. Pôsobí preventívne proti vzniku parodontitídy a krvácaniu ďasien. Účinný pri skorbute, ktorý sa prejavuje krvácaním ďasien, vypadávaním zubov a bolesťami kostí. Pomáha predchádzať rozpadu kolagénu, ktorý je nevyhnutný pre zdravie chrupu.