AGAFIA Zubná pasta -Čierna breza zo Sibíru - bieliaca pasta

organická zubná pasta – 99% prírodných zložiek, bez parabénov, ftalátov, SLS, SLES, fluoridu

3.99

Značka AgafiaAgafia

Popis

Babuška Agafia prírodná certifikovaná zubná pasta Čierna breza zo Sibíru – bieliaca pasta

Čierna breza zo Sibíru je bieliaca prírodná certifikovaná zubná pasta, ktorá je obohatená o brezovú šťavu, organický extrakt z brezových púčikov, výťažky z harmančeka a xylitol. Jemne čistí a stará sa o zdravie zubov. Vďaka prášku z čierneho uhlia nielen dokonale vybieli a vyčistí povrch zubov, ale aj odstráni usadené minerály, posilní zubnú sklovinu a poskytne „detox“ ústnej dutine.

 

Produkt neobsahuje nebezpečné chemické zložky:

  • parabény, ftaláty
  • SLS, SLES
  • ropné deriváty
  • fluorid
  • GMO zložky
  • bez živočíšnych prísad a zložiek
  • nie je testovaný na zvieratách

Aktívne zložky:

Organický extrakt z brezových púčikov –  obsahuje množstvo prospešných vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov. Vyznačuje sa antibakteriálnymi a antioxidačnými vlastnosťami. Spevňuje zubnú sklovinu.

Brezová šťava – breza nazývaná aj “pôvab Sibíru” má dezinfekčné a protizápalové účinky. Poskytuje “detox” ústnej dutine.

Xylitol –  prírodné sladidlo u ktorého bola preukázaná ochranná funkcia proti zubnému kazu a povlaku. Blokuje množenie baktérií v ústnej dutine. Minimalizuje zápach a suchosť v ústach.

Organický extrakt z harmančeka – chráni ďasná a zubnú sklovinu. Napomáha k hojeniu drobných rán v ústnej dutine. Má dezinfekčné a upokojujúce účinky. Normalizuje mikroflóru v ústnej dutine.

Prášok z čierneho uhlia – skvelé vlastnosti k absorbcii rôznych látok a nečistôt. Efektívne a bezbečne odstraňuje nežiaducu pigmentáciu zo zubov, usadené minerály a posilňuje zubnú sklovinu. Poskytuje účinné, ale šetrné bielenie zubov a zároveň im dodáva lesk.