V├í┼í n├íkupn├Ż ko┼í├şk
ko┼í├şk je pr├ízdny
vst├║pte do eshopu
DrogÚria obchod:
 Zora´
Zna─Źka:
 

BIELENDA Skin clinic professional

Pokro─Źil├í, vysoko koncentrovan├í l├şnia kozmetick├Żch produktov s preuk├ízan├Żmi v├Żsledkami. In┼ípirovan├í estetickou medic├şnou a profesion├ílnou kozmetikou. Vysok├í koncentr├ícia ├║─Źinnych zlo┼żiek, ktor├ę s├║ vyu┼ż├şvan├ę pri hydrata─Źn├Żch k├║rach v kozmetick├Żch sal├│noch, zaru─Źuje vidite─żn├ę hydrata─Źn├ę a omladzuj├║ce v├Żsledky.

Skin clinic obsahuje rady:
- Hydrata─Źn├í
- Regenera─Źn├í
- Pre problematick├║ ple┼ą

Ak ste sa rozhodli poskytn├║┼ą svojej poko┼żke intenz├şvny program s vidite─żn├Żmi v├Żsledkami, odpor├║─Źame sadu omladzuj├║cej kozmetiky SKIN CLINIC PROFESSIONAL, ktor├í bola vyvinut├í ┼ípeci├ílne pre potreby zrelej pleti. V┼íetky v├Żrobky spolu harmonizuj├║ a navz├íjom sa dopl┼łaj├║. Ich kombin├íciou zabezpe─Ź├şte pr├şsun akt├şvnych l├ítok a skuto─Źne efekt├şvnu omladzuj├║cu starostlivos┼ą.

Ak ste sa rozhodli poskytn├║┼ą svojej poko┼żke intenz├şvny pr├şsun zvlh─Źucich a omladzuj├║cich zlo┼żiek, hydrata─Źn├í terapia SKIN CLINIC PROFESSIONAL je pre v├ís ide├ílnou vo─żbou. V┼íetky v├Żrobky spolu harmonizuj├║ a navz├íjom sa dopl┼łaj├║. Ich kombin├íciou zabezpe─Ź├şte pr├şsun akt├şvnych l├ítok a skuto─Źne efekt├şvnu hydrata─Źn├║ starostlivos┼ą.